NA ZEWNĄTRZ:

Przestrzeń z dużym tarasem, do dyspozyji będziesz miał stół z obrusem i krzesłami, od słońca chronić Cię będą bawełniane zasłony.  Chilling  polecamy pod parasolem, na rattanowych leżakach zawieszonych na ścianie domku.

DOMEK - PARTER

Wchodząc do domku znajdziesz salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze z pralką. Kuchnia jest w pełni wyposażona, kuchnia gazowa, piekarnik, garnki, patelnie, blacha do pieczenia, kawiarka, aeropress, dzbanek z dripem, talerze, mikser i wszystko co niezbędne. Domek wyposażony jest w dwie klimatyzacje, jedna na górze, druga na dole domku. Salon wyposażymy w przepiękną rozkładaną sofę z lat 90. Do dyspozycji mnóstwo książek oraz gry planszowe. 

Łazienka

DOMEK - PIĘTRO

Na górze domku znajdują się dwie sypialnie. 

Pierwsza: z dużym łóżkiem dwuosobowym, podestem, gdzie możesz rozkoszować się przepięknym widokiem zza okna – widokiem na jezioro, łąki i las, jeśli dopisze Ci szczęście, zobaczysz stado przebiegających dzików. W sypialni można też poleżeć na hamaku rozwieszonym tuż przy oknie. Pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz duże okno dachowe przez, które również można podziwiać piękną panoramę na jezioro. 

Druga: jest to mała sypialnia z rozkładaną sofą dla jednej osoby (120cm) oraz z półkami na Twoje ubrania. W pomieszczeniu małe okno dachowe.

OGRÓD

Na podwórku jest duża przestrzeń z trawą, hamakiem, sauną oraz jacuzzi. Możesz leżeć na kocyku i rozkoszować się odgłosami ptaków, na przykład: naszych ukochanych przyjaciół – żurawi. To również bardzo dobre miejsce do codziennej medytacji oraz porannej jogi. Sauna z dodatkowym prysznicem znajduje się w osobnym klimatycznym budynku a zaraz obok jakuzzi z którego widać pobliskie jezioro oraz łąki. Nocą jest to idealne miejsce do obserwacji nieba na którym widać chyba wszystkie gwiazdki jakie istnieją oraz istniały 😉 W sierpniu można obserwować spadające perseidy, które widać tutaj idealnie. 

ŁĄKI, LASY, JEZIORA

Olejnica to przepiękna malownicza wioska. Jest to miejsce dla ludzi kochających naturę z dala od zgiełku… Od 1980 roku przez kilka kolejnych lat na wakacje przyjeżdżała tutaj nasza Noblistka – Wisława Szymborską razem ze swoim partnerem Kornelem Filipowicz. Szczególnie ukochali sobie ten region ze względu na jeziora i lasy pełne grzybów. Pływali razem łódką – ona pisała wiersze (jeden z nich o Olejnicy) a on łowił ryby. 

My również pomożemy Ci odkryć tę okolicę, dzięki naszym rowerom oraz kajakom z których będziesz mógł korzystać przez cały pobyt w domku bez ograniczeń. 

⁃8 rowerów: 2 w rozmiarze damskim, 4 w rozmiarze męskim i dwa dziecięce 7-12lat oraz dwa foteliki dla bejbuszków.

⁃Dwa kajaki podwójne + małe dziecko na środku

⁃Dwa kajaki pojedyncze

Nasze okolice mają mnóstwo miejsc do odkrycia, między innym można popłynąć zobaczyć Wyspę Konwaliową, na której kwitną jedyne takie na świecie konwalie z czerwonym pręcikiem (atrakcja tylko dla tych, którzy wybiorą się tam w maju). Niedaleko nas w lesie leży Torfowisko nad Jeziorem Świętym, które jest rezerwatem przyrody. 

Nasze lasy mają bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, można wybrać te, które są troszkę trudniejsze za to prowadzące przy samym brzegu jeziora (szczególnie polecamy), bądź te nieco dłuższe prowadząca do kolejnych miejscowości z jeziorami. 

 

Podaj dane rezerwującego

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu*
Email*