Cześć! Jesteśmy Kasia i Patryk. Pierwszy raz spotkaliśmy się latem w 2014 roku. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Miesiąc później zamieszkaliśmy już razem, dwa zaręczyliśmy a po półtora roku, byliśmy już małżeństwem. Obydwoje od zawsze czuliśmy potrzebę tworzenia. Już w dzieciństwie wychowując się na wsi mieliśmy głowy pełne „projektów budowlanych” 😀 bazy, domki na drzewach a nawet ziemianki 😀 Kolejne etapy naszego rozwoju były związane z wszelkiej maści twórczością
, Patryka pochłonęła fotografia a ja postanowiłam studiować projektowanie form przemysłowych. Kiedy spotkaliśmy siebie na swojej drodze od razy zaczęliśmy remontować, remontowaliśmy wszystko co się da 😀 na początku pokój w którym zamieszkaliśmy razem, później mieszkanie które mogliście podziwiać na naszym profilu na instagramie a w kolejnych etapach pierwszy ( nasz aktualny domek nad jeziorem ), później drugi którego możecie wynająć i o którym jest cała nasza strona. 

Kochamy podróżować, wtedy kiedy możemy poczuć prawdziwą wolność odkrywając przy tym przyrodę, która jest fascynująca, morza, oceany, zachody słońca, lasy i góry, to idealne tło do wspaniałych fotografii oraz kolejnych wnętrzarskich inspiracji.

Podaj dane rezerwującego

Imię i Nazwisko*
Numer telefonu*
Email*